Skip to content Skip to footer

BAŞKAN'IN MESAJI

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

 ASAŞ Filtrasyon olarak yolculuğumuzu, zengin ve köklü bir geçmiş, etkileyici bir bugün ve daha parlak bir geleceğe olan sarsılmaz bağlılığımızla tanımlıyoruz. 50 yılı aşkın bir süredir, iz bırakarak geliştik ve mükemmelleştik. Mirasımız, dayanıklılığımızın ve vizyonumuzun bir kanıtıdır. Şu anda inovasyon ve sürdürülebilir iş uygulamalarında öncü bir güç olarak gururla yer almaktayız. Çok yönlü iş portföyümüzle endüstrileri şekillendirmeye, normlara meydan okumaya ve yeni standartlar belirlemeye devam ediyoruz. En son teknolojiye, çevresel sorumluluğa ve çalışanlarımızın ve topluluklarımızın refahına sarsılmaz biçimde bağlıyız. Geleceğe baktığımızda daha da yüksekleri hayal ediyoruz. Amacımız sadece başarı değil, dünyadaki olumlu değişimin katalizörü olmaktır. Sürdürülebilir uygulamalara öncülük etmeyi, endüstri standartlarını yeniden tanımlamayı ve sınırları aşan bir inovasyon kültürünü teşvik etmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz açık; sürekli gelişim, benzersiz kalite ve benzersiz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ederek, dünyanın ve Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olmak. Bu taahhüt bizi daha sürdürülebilir, müreffeh ve birbirine bağlı bir dünyaya doğru itici bir güç haline getirecek. Bugünün zorluklarını aşabilen ve yarının zorluklarını öngören çözümler yaratmayı hedefliyoruz. ASAŞ Filtrasyon, ilerlemeye, mükemmelliğe ve kalıcı etki yaratmaya olan bağlılığımızı yansıtan bir miras inşasına devama kararlıdır.

ASAŞ Filtrasyon Başkanı olarak sizleri bu heyecanlı yolculukta bize katılmaya davet ediyorum. Birlikte, inovasyon ve sürdürülebilirliğin sadece moda sözcükler değil, eylemlerimize ve kararlarımıza yön veren temel ilkeler olduğu bir geleceği şekillendireceğiz.

Hikayemizin bir parçası olduğunuz ve daha iyi bir yarın vizyonumuzu paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Hepinize saygı, selam ve sevgilerimi sunarım.

Mehmet Fatih YALÇINKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı, ASAŞ Filtrasyon

CEO’NUN MESAJI

ASAŞ Filtrasyon olarak kuruluşumuzdan bu yana, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde küresel bir varlık oluşturma hedefini titizlikle takip ettik, örnek iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine olan kararlı bağlılığımızla temel değerlerimize sahip çıktık. İlerleme ve sürekli kendimizi geliştirme odaklı vizyonumuz, en temel ilkemiz.

Sadece geleceğe uyum sağlayanların emin adımlarla ilerleyebileceğini bildiğimizden, değişimi benimsemenin kritik öneminin de bilincindeyiz. Yenilikçi araştırma ve geliştirme çalışmalarına özellikle önem vererek, sürekli iyileştirme için çabalarken, temel ilkelerimize olan bağlılığımızda kararlıyız.

50 yılı aşan yolculuğumuzda, öncelikle desteğini sürekli hissettiğimiz Yönetim Kurulu Başkanımıza, özverili çalışma arkadaşlarıma, değerli müşterilerimize ve güvenilir iş ortaklarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Onur GÜVEN

CEO, ASAŞ Filtrasyon