Skip to content Skip to footer

ASAŞ Filtrasyon, otomotiv filtrasyon sektöründe önemli bir konuma sahip olan seçkin bir liderdir. Elli yılı aşkın bir geçmişi kapsayan, önemli bir mirasa sahip olan ASAŞ Filtrasyon, 1972 yılındaki kuruluşundan bu yana, çeşitli ve yaygın küresel müşteri tabanına üstün kaliteli otomotiv filtreleri sunarak lider konumunda yer almaktadır.

ASAŞ Filtrasyon, kaliteye olan bağlılığı, durmak bilmez yenilik arayışı ve sürdürülebilirlik bilinciyle yoluna devam etmektedir. Bu temel değerler yalnızca yol gösterici ilkeler olarak kalmamakla birlikte, aynı zamanda şirketimizin otomotiv sektöründe güvenilen ve saygı duyulan bir kuruluş olarak konumlanmasını sağlamıştır. ASAŞ Filtrasyon, müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan kaliteli ürünler sunma taahhüdünü yerine getirerek, bununla birlikte geleceğe yatırımlar yaparak, dinamik otomotiv endüstrisinde güçlü bir firma olarak yerini almış ve bu başarı öyküsünü kararlılıkla devam ettirmektedir.

About Us

MÜKEMMELLİYET GELENEĞİ

ASAŞ Filtrasyon, 50 yıllık deneyimiyle araçların verimliliğini, ömrünü ve güvenilirliğini artırmayı hedefleyen yüksek performanslı filtreler üretmektedir. Bağlılıkla sürdürdüğümüz araştırma ve geliştirme çalışmalarımız, yenilikçi tutumumuz ve endüstri standartlarını aşma tutkumuz, üst düzey otomotiv filtreleme çözümleri geliştirmemize önemli katkılarda bulunmuştur.
About Us

STRATEJİK KONUM

ASAŞ Filtrasyon, gururla faaliyet gösterdiği iki stratejik konumlu fabrikayla dikkat çekmektedir; biri Sapanca’da, diğeri ise Hatay’da bulunmaktadır. Sapanca tesisimiz, Arifiye’de ve Akdeniz Bölgesi’ndeki Hatay fabrikamızda, yüksek kaliteli otomotiv filtreleme ürünlerinin uzmanı olarak faaliyet göstermekteyiz. Mükemmelliyetçi yaklaşımımızla sunduğumuz birinci sınıf filtreleme çözümleri ile araçların en yüksek performansta çalışmasını sağlamaktayız.

Her iki fabrika lokasyonumuzda da yenilikçiliğe ve kaliteye olan bağlılığımız, otomotiv filtrasyon sektöründe liderlik misyonumuza önemli katkılarda bulunmaktadır.

ASAŞ Filtrasyon’un genel merkezi ise Beykoz, İstanbul’da yer almaktadır.