Skip to content Skip to footer

HATAY FABRİKAMIZ

Üretim ve kalitede mükemmeliyet yolunda öncü olan firmamız, iki adet son teknoloji fabrikaya sahiptir. Türkiye’nin Hatay şehrinde stratejik bir konuma sahip olan bu tesislerden ilki, yeniliğe ve yüksek kalitede ürünler sunma kararlılığımızı yansıtan en önemli unsurlardan biridir. 15.000 metrekarelik geniş bir açık alanı ve 20.000 metrekarelik etkileyici bir kapalı alanı kapsayan bu fabrikamız, çeşitli operasyonlar için çok yönlü bir merkez olarak hizmet vermekte; üretim, depolama, araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) ile sıkı kalite kontrolünün uygulanmasını kusursuz ve bütünleşmiş bir şekilde sunmaktadır.

SAPANCA FABRİKAMIZ

Hatay’daki muhteşem tesisimize paralel olarak ikinci üretim harikamız da Sakarya’nın Arifiye ilçesinde stratejik bir konuma sahiptir. Toplam 30.000 metrekarelik etkileyici bir alana yayılan bu tesis, sektördeki en yüksek mükemmellik standartlarını yalnızca karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını sunmak için de titizlikle tasarlanmıştır. İyi düşünülmüş sınırları dahilinde üretim, depolama, Ar-Ge çalışmaları ve kalitenin sıkı güvencesi için titizlikle tasarlanmış 10.000 m2’lik kapalı alan bulunmaktadır. Bu tesisi, 30.000 metrekarelik geniş toplam alanımızın sadece geniş değil aynı zamanda uyarlanabilir olmasını ve devam eden ve gelişen üretim ihtiyaçlarımızı karşılamasını sağlayacak şekilde bilinçli olarak yapılandırdık. Mevcut operasyonlar ve stratejik planlama için geniş alanla, yeni yatırımlar için önemli alanlar ayırdık, bu da bizi sektörümüzün ön sıralarında kalmaya, ihtiyaç duyuldukça sorunsuz bir şekilde uyum sağlamaya ve genişlemeye hazır bir konuma getirdi.

Ayrıca, Sapanca fabrikamız Sapanca Gölü’nün sakin sularının hemen yanı başında ve ormanlık alanların tam içinde, yani doğayla iç içe stratejik bir konumda bulunmaktadır. Bu benzersiz lokasyon, doğal çevreye saygı gösterme ve çevresel etkileri en aza indirme konularındaki taahhüdümüzü vurgulamaktadır. Fabrikamız, sadece yüksek kaliteli ürünler üretme amacını değil, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliğe odaklanarak doğanın güzellikleriyle uyum içinde var olma hedefimizi de yansıtmaktadır.